Koncerty

Koncert
karnawałowy
na bis

19
lutego
G. 12:00
karnawałowy na bis
Sala Koncertowa PFK Sopot / Opera Leśna

Muzycy

Joanna Knitter – śpiew

Wojciech Staroniewicz – saksofon

 

Artur Jurek Trio:

Artur Jurek – fortepian

Janusz „Macek” Mackiewicz – kontrabas

Roman Ślefarski – perkusja

Polska Filharmonia Kameralna Sopot

 

Dyrygent

Wojciech RAJSKI

Program

Najpiękniejsze szlagiery filmowe, piosenki z musicali i wiele innych…

Cena biletu

Normalny 25 zł / Ulgowy 20 zł

Opis

Na życzenie trójmiejskiej publiczności Polska Filharmonia Kameralna Sopot postanowiła powtórzyć Koncert Karnawałowy i zorganizować Koncert Karnawałowy na bis! To wspaniała informacja dla wszystkich tych, którzy nie wyobrażają sobie karnawału bez koncertu Polskiej Filharmonii Kameralnej Sopot, a nie zdążyli zarezerwować biletów na sobotni Koncert.

W niedzielę 19 lutego o g. 12.00 w Sali Koncertowej PFK Sopot, mieszczącej się na terenie Opery Leśnej, odbędzie się Koncert Karnawałowy na bis! Gwiazdą tego wydarzenia będzie wokalistka – Joanna Knitter, która swoim niepowtarzalnym głosem wprowadzi zgromadzonych słuchaczy w jazzowy nastrój. Na saksofonie zagra dobrze znany publiczności Wojciech Staroniewicz, jeden z najlepszych saksofonistów w kraju, a dopełnieniem karnawałowej atmosfery będzie Artur Jurek Trio w składzie: Artur Jurek (piano), Janusz „Macek” Mackiewicz (bas) oraz Roman Ślefarski (perkusja). Polską Filharmonię Kameralną Sopot poprowadzi niezastąpiony maestro Wojciech Rajski.

W programie koncertu znajdą się m.in. szlagiery filmowe czy piosenki z musicali. Tego wieczoru usłyszymy Sex appeal – największy polski evergreen z kultowego filmu Piętro wyżej, Ach jak przyjemnie z filmu Zapomniana melodia, czy Miłość ci wszystko wybaczy – śpiewane przez Hankę Ordonównę w Szpiegu w masce.

Gdzie kupić bilety

  • w Informacji Turystycznej Sopot (Plac Zdrojowy 2, kasa czynna codziennie w godzinach 10:00-18:00)
  • w systemie Ekobilet
  • na godzinę przed koncertem

Galeria koncertu