Koncerty

Bajkowe podróże

10
lutego
G. 12:00
Sala Koncertowa PFK / Opera Leśna

Muzycy

Aurelia LUŚNIA – śpiew

Rafał GRZĄKA – akordeon

Paweł STANKIEWICZ – gitary, ukulele, banjo

Piotr BANASZEK – instrumenty klawiszowe

 

Polska Filharmonia Kameralna Sopot

 

Dyrygent

Ariel LUDWICZAK

Program

największe przeboje z bajek Disneya.

 

Cena biletu

Normalny: 15 zł / Ulgowy: 10 zł

Opis

Polska Filharmonia Kameralna Sopot zaprasza na muzyczny poranek z okazji rozpoczynających się ferii zimowych!  W samo południe, w niedzielę 10 lutego, w Sali Koncertowej PFK Sopot odbędzie się koncert familijny pt. Bajkowe podróże.

W programie koncertu usłyszymy znane i lubiane piosenki z najpopularniejszych produkcji Disneya takie jak Na morza dnie z Małej Syrenki, Nie bój się chcieć ze Zwierzogrodu, Mam tę moc z Krainy lodu czy Pół kroku stąd z Vaiany.

W rolę Arielki, Judy Hopps, Elzy i Vaiany oraz wielu innych postaci wcieli się Aurelia Luśnia, wszechstronnie wykształcona wokalistka, poruszająca się nie tylko w stylistyce muzyki rozrywkowej, której głos niemal stworzony jest do interpretowania bajkowych piosenek. Artystka posiada także bogaty repertuar klasyczny, z powodzeniem wykonuje również autorską muzykę, złożoną z kompozycji własnych i  współtworzonych z gitarzystą Pawłem Stankiewiczem.

Podczas koncertu wystąpią również znakomici instrumentaliści – akordeonista Rafał Grząka, pianista Piotr Banaszek oraz Paweł Stankiewicz – gitarzysta i autor większości opracowań muzycznych. Polską Filharmonię Kameralną Sopot poprowadzi Ariel Ludwiczak.

Zapraszamy najmłodszych słuchaczy, dzieci, młodzież a także całe rodziny do spędzenia czasu przy dźwiękach z animowanych światowych hitów, z których wiele było nominowanych i nagradzanych Oscarami i Złotymi Globami.

Gdzie kupić bilety

  • w Informacji Turystycznej Sopot (Plac Zdrojowy 2, kasa czynna codziennie w godzinach 10:00-18:00)
  • w systemie Interticket
  • na godzinę przed koncertem

Galeria koncertu